Депутатка від БПП Світлана Заліщук запевняє, що живе на 12 тисяч гривень своєї зарплатні, а дорогі речі їй дарує брат.

А ще цього року вона вирішила спробувати прожити без жодних покупок, не враховуючи необхідних.

Поки що депутатка живе у своїй старій квартирі площею 40 метрів квадратних біля Цирку. Каже, придбала це житло у кредит за 80 тисяч доларів ще у 2006-му році, пише Корупція.Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО: В зоні АТО стався переломний момент

Восени минулого року, вже після скандалу з квартирою іншого депутата – Сергія Лещенка, розголосу набула інформація про те, що у 2014-му році Заліщук купила велику квартиру у самому центрі Києва.

Але ця покупка була задекларована Світланою, хоча і з порушеннями – вона була вказана в декларації за 2013 рік, хоча куплена у 2014-му. За це житло депутатка віддала 3,5 мільйона гривень.У квартирі на вулиці Софіївській, за словами депутатки, поки ніхто не живе, бо вона потребує ремонту, а це дуже дорого.

Цікаво, що саме через історії з новою квартирою Заліщук вперше довелося публічно розповідати про особисте життя. Адже квартиру вона придбала разом із тодішнім бойфрендом – головою офісу Ради Європи в Україні Мортеном Енбергом. Для цієї покупки він продав свою нерухомість у Стокгольмі.

На запитання, скільки грошей щомісяця вона витрачає на життя, Заліщук зазначила – близько 12-ти тисяч гривень.

"До речі, цього Різдва я вирішила, що весь 2017 рік проживу без нових покупок (звичайно, крім необхідних побутових), а на зекономлені таким чином гроші буду допомагати тим, кому ці гроші потрібніші. Це один з моїх челленджів на 2017 рік", – поділилася Світлана.

Депутатка, згідно з декларацією, не має автівки, тож пересувається пішки, на таксі, тролейбусі та метро.

Одягу в її квартирі на перший погляд менше, ніж книжок. Заліщук зауважила, що дуже спокійно ставиться до речей, і навіть депутатська зарплата її хвилює лише через колег, у яких немає власного житла і є діти.

"У мене є свій будинок. А всі дорогі речі, сумки, наприклад, мені дарує брат. Навіть одяг! Їм я завжди дуже скромно", – розказала Світлана.

Навіть на догляд за собою, з її слів, іде небагато.

"Шампунь – це найдорожче, що я собі дозволяю", – заявила вона.‡агрузка...