В зоні АТО стався переломний момент – жителі окупованих армією Росії територій Донбасу в повній мірі відчули і переконалася в тому, що нова влада терористів і російських військових не зможе принести в їхнє життя нічого хорошого, однак цього розуміння занадто мало для повернення нормального життя на Схід країни.

Повідомляє Корупція.Інфо

Про це у коментарі ЗМІ розповіла відомий чеченський снайпер, що пройшла через АТО Аміна Окуєва. Вона підкреслила, що прості люди на захоплених армією територіях Росії вже змогли зрозуміти, що майбутнє в нинішньому вигляді не дасть їм нічого хорошого – і це переломний момент війни.

Популярне: Уявити важко: які наслідки матиме підвищення зарплат вчителів

Однак це розуміння не зіграє ніякої важливої ролі, так як ні мітинги, ні невдоволення людей не зможуть вплинути на керівництво Росії.

Саме тому без військового чинника і потужної армії з боку України не можна сподіватися на успішне рішення цього питання.

Однак дуже важливим є фундамент у вигляді зміни ставлення людей до подій і початку підтримки України на Донбасі. Окуєва підкреслила, що це є дуже важливим фактором початку повномасштабного звільнення зазначених територій.