теракт

Служба безпеки України запобігла кілька терактів в Харкові. Про це написав радник голови СБУ Маркіян Лубківський у Фейсбуці.

"Шановні друзі! Пропоную вашій увазі найновішу оперативну інформацію з приводу останніх подій у Харкові. Як ми уже повідомляли, Служба безпеки України затримала чотирьох осіб, які можуть бути причетними до підготовки та скоєння злочинів терористичної спрямованості у Харкові, в т.ч. вибуху, в результаті якого загинуло 2 і поранено 8 громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Турчинов ввів в Харкові режим АТО 

На самому місці злочину працюють фахівці СБУ, МВС, представники прокуратури. Здійснюються невідкладні слідчі дії. Хочу повідомити, що у Харкові 22 лютого готувалася низка терористичних актів. Зокрема, департаменту контррозвідки у співпраці з управлінням СБУ в Харківській області вдалося упередити терористичний акт, за якими стоїть терористична організація "Харківські партизани". Схоплено під час спроби здійснити злочин чотирьох осіб, які готували обстріл з реактивного піхотного вогнемету "Шміль" клубу, де часто збираються воїни АТО і волонтери, а також одного з торгівельних центів міста. Планувалися й інші диверсійні та терористичні заходи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  СБУ затримала підозрюваних у причетності до вибуху в Харкові

Вилучений "Шміль" російського виробництва. За свідченнями затриманих, він був отриманий ватажком групи в Бєлгороді (Російська Федерація). У зв'язку з вибухом та спробами вчинити інші терористичні акти, Служба безпеки України оголосила найвищий рівень антитерористичної готовності у Харкові. Силовиками у тісній взаємодії проводяться естрені і широкомасштабні контртерористичні заходи", – пише чиновник.

 Политика Украины
 харьков

харьков

харьков

харьковИсточник:http://censor.net.ua/p325757

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Корупція.інфо