З середини січня до середини лютого 2015 року у Львівській області майже вдвічі більше українців подали документи на виготовлення закордонних носіїв, порівняно з попередніми місяцями. Однак на сьогодні попит нормалізувався.

Про це заявила речник Головного управління Державної міграційної служби України Світлана Хитрова, повідомляє ІА Корупція Інфо

Зокрема вона зазначила, що хоч і різниця у вартості біометричного паспорта та паспорта без електронного носія становить 57 гривень, українці все ж надають перевагу виготовленню звичайних закордонних паспортів.

«Протягом 12 січня – 16 лютого на виготовлення біометричних паспортів подали документи 1600 українців, а на звичайні паспорти – 11228 українців. З них, на сьогодні, забрали готові документи близько 150 громадян», – розповіла С. Хитрова.

За її словами, найбільш актуальним біометричний паспорт буде тоді, коли для українців почне діяти безвізовий режим з країнами ЄС.

«А наразі візи проставляють і у біометричні, і у звичайні паспорти», – підкреслила вона.

Також вона наголосила, що на сьогодні на Львівщині працює 23 автоматизованих робочих місця, де можна здати документи для виготовлення закордонних паспортів з безконтактним електронним носієм.