img

Рада директорів Міжнародного валютного фонду планує обговорити спільний пакет для України в розмірі близько $40 млрд наприкінці лютого – на початку березня нинішнього року.

Про це заявив у четвер у Вашингтоні офіційний представник Фонду Джері Райс, передає Корупція.інфо

"Рада (директорів МВФ – ред.) планує обговорити це наприкінці лютого або на початку березня", – зауважив Райс.

Читати: Перший транш від МВФ має надійти у березні – Яресько

Він підтвердив, що йдеться про спільний пакет допомоги із загальною вартістю близько $40 млрд, частка Фонду в якому становить $17,5 млрд.

"Звідки ці гроші надходитимуть – це різні джерела. Зобов'язання на себе взяв МВФ, а також донори на рівні двосторонніх та багатосторонніх домовленостей", – зазначив представник Фонду.

При цьому Райс підкреслив, що український уряд, зі свого боку, вже оголосив про готовність до діалогу з усіма власниками суверенного боргу України.

Водночас Райс не став називати конкретних донорів та суми, які вони забезпечать в межах спільного пакету допомоги для України, пославшись на конфіденційність такої інформації.

Він також уточнив, що Фонд не має якихось спеціальних умов щодо надання грошей Україні, пов'язаних з продовженням бойових дій на Донбасі.

"Звичайно, ми як і раніше, стурбовані цим і сподіваємося на розв'язання цього конфлікту якомога швидше. Але, знову ж таки, у нас немає конкретних умов", – зауважив Райс, додавши, що Фонд відстежуватиме ситуацію.