Народний депутат Влодимир Парасюк вимагає, щоб міністр внутрішніх справ Арсен Аваков замінив начальників районних відділів міліції у Жовківському та Яворівському районах, передає ІА Корупція Інфо.

 

«Я вчора був перший раз від часу Майдану в міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Я прийшов і поставив питання рогом: «Мене люди обрали в Яворівському і Жовківському районі не просто через то, шоб я сидів у Верховній Раді, а шоб я показав результат», – заявив Парасюк на зустрічі з громадою міста Рава-Руська 15 лютого

«Я не хочу говорити, хто робив тут щось погане і добре, але я сказав – в двох районах має бути два гідних начальника міліції", – уточнив Парасюк. 

Парасюк стверджує, що Аваков погодився на його ультиматум щодо заміни керівника міліцї у Жовківському районі. 

"Хочу вам зараз сказати, що в Жовківському районі мені попередньо дали погодження людину молодої, яка зі мною була в Іловайську, яка тут є присутня. І дасть Бог, Арсен Аваков не передумає і ніхто не буде нам пхати палки в колеса, начальником міліції Жовківського району буде мій побратим – Олександр Густіщєв – молода людина, ніколи в житті не була в системі, він не знає тут місцевих чиновників, він не знає тут місцевих бандитів, йому все рівно», – розповів Парасюк.

«…Хоча з Арсеном Аваковим ми у дуже напруженій ситуації, ми багато у чому не згідні в реформуванні міліції, але результат потрібний. Така сама ситуація буде в Яворівському районі. Так само буде і з прокуратурою, і з іншими органами, щоб туди йшли молоді люди, до яких ви звертаєтесь і не було за панібратства», – пообіцяв Парасюк.

Варіантам у прес-службі ГУ УМВСУ у Львівській області підтвердили інформацію про те, що «громадськість добивається зміни керівників міліції» у Жовківському та Яворівському районах, але наказу Авакова на призначення не отримували.