Учора, 22 лютого, працівники митного посту «Львів-аеропорт» Львівської митниці ДФС затримали предмети, що обмежені та заборонені до переміщення через митний кордон України, передає ІА Корупція інфо.

 

Під час митного контролю в громадян Ізраїлю та Росії, які прямували до Стамбулу, в дорожніх сумках було виявлено неорганічне каміння неправильної форми різних розмірів жовтого, чорного та зеленого кольорів різних відтінків, зовні схоже на необроблений бурштин. У кожній із сумок було каміння вагою в 25 кг., загальна вага товару становила понад 70 кг.

 

Громадяни для проходження митного контролю обрали смугу руху «зелений коридор», а це вважається заявою про те, що переміщувані ними через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території, та свідчить про факти, що мають юридичне значення.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. Товар вилучено до рішення суду.