Колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до влади України через діяльність лідера проросійської партії “ОПЗЖ” Віктора Медведчука. Із заявою він виступив в своєму акаунті в Facebook.

Яценюк звернув увагу на те, що в Росії “кремлівські рупори” почали розганяти думку Медведчука про заворушення в США, а також розповідати про “зовнішнє управління” України. Це, з його слів, продовження “інформаційної вакханалії”, яку влаштувала Москва у відповідь на захоплення Капітолію прихильниками Дональда Трампа 6 січня.

“Це саме те, чого слід було очікувати від російської” п’ятої колони””, – написав екс-глава уряду.

Він звернув увагу на те, що з однаковими тезами про “слабкість США” синхронно з пропагандистами Кремля виступають і проросійські ЗМІ і політики в Україні.

“Шаманські заклинання Медведчука, якого готують на пост генерал-губернатора” Малоросії “і” Новоросії “- це відпрацювання російського порядку денного в Україні. І вона не має нічого спільного ні з інтересами нашої держави, ні з реальністю в принципі”, – написав Яценюк .

Він висловив упевненість, що події, які відбуваються в США не тільки зроблять країну сильнішою, але і зміцнять відносини з Україною в питанні боротьби з РФ. Яценюк звернувся до президента Володимира Зеленського з вимогою розібратися з Медведчуком, який, на його думку, шкодить інтересам України.

“Антидержавна діяльність цього суб’єкта і його російських господарів – загроза національній безпеці. Дійте!” – закликав він.