Протягом тижня у 5 дітей після відвідування їдальні в садочку діагностували гострий гастроентероколіт 

У містечку Сокаль (Львівська область) після відвідування їдальні у дитячому садочку №7 протягом тижня п'ятьох дітей госпіталізували з отруєнням. Про це йдеться у повідомленні Львівської облдержадміністрації, передає Корупція.Інфо.

"21 травня надійшло повідомлення від Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф про госпіталізацію в період з 16 травня по 21травня в інфекційне відділення Сокальської центральної районної лікарні – 5 осіб (дітей), які відвідували та харчувалися в ДНЗ №7 м. Сокаля, вул. Героїв УПА, 19, з діагнозом гострий гастроентероколіт", – йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що стан пацієнтів наразі задовільний. У дитячому садку проводиться комплекс лікувально-діагностичних заходів. 

Популярне: "Брудний і смердючий міністр Омелян…": Помилка української телеведучої взірвала Мережу (ВІДЕО)

Нагадаємо, за фактом масового отруєння у Миколаєві, яке сталося 21 травня 2018, у школі №6, поліція порушила кримінальне провадження. 

Причиною погіршення стану здоров’я дітей у школі Миколаєва стало розпилення в приміщенні навчального закладу невідомої речовини.