Хронічний мієлоїдний лейкоз уразив організм 12-річної Хруль Катеринки, єдине лікування – трансплантація кісткового мозку, пише ТСН.

«Рiк тому моїй доньці після вірусний інфекції стало погано, впав гемоглобін, у грудні її госпіталізували в обласну лікарню. Місяць дорогої діагностики так і не показав, що з дитиною. Далі була київська дитяча лікарняне, де також більше місяця витратили на пошуки діагнозу, і лише в останніх числах березня, коли йшов четвертий місяць перебування в лікарнях, постановили київськи лікарі хронічний міелоїдний лейкоз», – розказує  мама дівчинки.

Тоді лікарі заспокоїли родину дівчинки, що за такої хвороби можна мати практично звичне життя, стримуючи хворобу завдяки постійному прийому сухої хімії. Дитині підібрали ліки і все налагоджувалось, допоки у Катеринки не стався криз.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

«Лікування було назначено як при гострому лейкозу. Хімію дуже важко дитина перенесла. І зазначили, що їй абсолютно показана трансплантація кісткового мозку від нерідного донора. Папери я відвезла до МОЗу, але час проти моєї дитини. Турецький лікар консультував херсонського лікаря, сказав, що дитину треба швидко відправити на лікування», – каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 5168757375616705 Хруль Лариса.

https://www.facebook.com/gardiny.dliakukhniikomnat