ЗМІ дізнались про політичні перестановки в Україні. За попередніми даними, колись права рука Тимошенко, Олександр Турчинов, збирається повернутися у команду політика, передає Корупція.Інфо

Українські журналісти дізнались, що секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов збирається повернутися у команду лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко. Про це заявили джерела на умовах анонімності.

«Турчинов вирішив повернутися в команду до Тимошенко. Видно, запущеної нею афери з курячим грипом йому виявилося замало. На старті нова афера – так званий «новий курс» від Тимошенко. Пам'ятається, «прорив» вже у нас був», – відзначило джерело.

Нагадаємо, депутат ВРУ Юлія Тимошенко, яка безуспішно бореться за пост президента країни, раніше коментувала припинення співпраці з Олександром Турчиновим. За словами політика, розрив відносин – це «її найбільша біль».

«Відносин у нас зараз і комунікацій ніяких. Я його давно пробачила, але спілкування ніякого немає», – розповідала вона журналістам. 

Водночас за словами експертів – тричі вибори не програють.

Тому або Тимошенко зараз виграє, або це буде кінець. Це, можна сказати, "дембельський акорд" Тимошенко".

Вона опинилася в ситуації, коли або переможе на виборах 2019 року, або навряд чи ще колись отримає такий шанс.

Це добре розуміє і сама Юлія Володимирівна. Звідси походить її нова тактика, яку в президентському таборі жартома називають "обійняти всіх". Тимошенко особисто зустрічається з усіма: від потенційних мажоритарників, мерів великих і малих міст до голів районів чи міністрів.

Її тактика – говорити про вибори не лише з "топами", а й з найдрібнішими політиками й активістами, які можуть хоч якось наблизити її до головного кабінету на Банковій.

Популярне: "Всіх застрелимо, задушимо… всіх, хто…": Міністр МВС зробив скандальну заяву

"Юля кличе нинішнього мажоритарника, просить працювати на її перемогу, а натомість обіцяє місце в першій 20-ці списку. Якщо мажоритарник розумний, то запитує, яке? Вона каже – 17-е. Зараз з таким 17 номером ходить вже більше 20 людей", – розповідає один з чинних високопосадовців, якого Тимошенко теж запрошувала до себе на Турівську.