Держбанк "ПриватБанк" у відповідь на жалібне звернення клієнта про проблему появи досить значного боргу перед банком у той час, коли клієнт послуги не був у курсі цієї проблеми. У банку спробували доступно пояснити причину даної ситуації.

Про це в суботу, 6 липня, повідомило одне з українських фінансових видань, з посиланням на відгук клієнта на сайті Мінфін.

"Три дні тому надійшло повідомлення, про те, що я повинна 10000 грн від ПриватБанку. Виявилося, що шість років тому, коли я оформляла картку на дитячі гроші, мені запропонували відкрити і кредитну. Я оформила всі документи, але кредиткою жодного разу не користувалася. Виявилося, що там стягується щомісячна оплата на якусь страховку в розмірі 10 грн і плюс раз в місяць був автоматичний переказ на мій мобільний номер у розмірі 1 грн. Причому мене не попередили, що навіть якщо я нею не користуюся у мене там щомісяця буде якийсь мінус. Плюс жодного разу не повідомили про заборгованість. Зараз я повинна віддати 10000 просто так! Якщо взяти до уваги що я жодного разу не знімала з цієї карти ні копійки. Порадилася з юристом, будемо подавати до суду.", – повідомила клієнтка банку.

У відповідь на цей відгук, представник служби підтримки "ПриватБанку" повідомив про причини такої ситуації та можливі рішення.

"Добрий вечір! Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Ми звернулися до Вас у особистому повідомленні, щоб уточнити контактні дані і розібратися у ситуації.", – відповіли в ПриватБанку.