Від Детройта до Барселони: на цих стадіонах вже ніколи не зберуться вболівальники
Бельгійське інтернет-видання 7sur7.be склало список стадіонів з усього світу, які колись збирали на своїх трибунах тисячі глядачів, а на даний момент зруйновані за економічних, політичних чи інших причин.
"Сильвердоум" (Детройт)
Арена в Детройті, що вміщає 80 тисяч глядачів, приймала 4 матчі ЧС-1994 року, в тому числі матч-відкриття США – Швейцарія. Стадіон був домашньою ареною для клубу НФЛ "Детройт Лайонс". Стадіон був побудований у 1977 році за 55 мільйонів доларів. У 1987 році він прийняв месу Папи Римського Іоанна Павла II.
Стадіон "Леон-Болле" (Ле-Ман)
Ця арена вважалася домашньою для клубу "Ле-Ман" до 2012 року. Після того, як клуб переїхав на нову "ММАрена", на старому стадіоні знесли кілька трибун, а ті, що залишилися – перетворилися на руїни. Реконструйований у 2004 році, стадіон вміщував 17 тисяч глядачів.
"Естадіо Луїс Сітьяр" (Мальорка)
У 1998 році "Естадіо Луїс Сітьяр" став свідком народження зірки світового футболу Хаві. Саме на цій арені майбутня легенда "Барселони" і збірної Іспанії робив перші кроки у великому футболі. Але з 2007 року, коли "Мальорка" переїхала на нову арену, "Луїс Сітьяр" не бачив жодної спортивної події.
"Донбас-Арена" (Донецьк)
У 2012 році стадіон у Донецьку приймав матчі Євро-2012. Через два роки, коли на сході України спалахнули бойові дії, стадіон зазнав обстрілів з боку терористів. З літа 2014 року на стадіоні не проводять спортивних заходів. Спорудження арени на 52 тисячі місць обійшлося президенту "Шахтаря" Рінату Ахметову в 400 мільйонів доларів.
Стадіон "Саррія" (Барселона)
"Саррія" був домашнім стадіоном "Еспаньола" до 1997 року, поки не був знесений. Фінансові труднощі змусили керівництво каталонського клубу продати його забудовнику, який зрівняв з землею арену, яка приймала матчі ЧС-1982. Його місткість складала 43 тисячі осіб.
Джерело: Корупція.Інфо