Народну депутатку Анну Скороход допитали у справі про смерть Антона Полякова. На її думку, політик помер не внаслідок насильницької смерті.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів розповів заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін. За словами Скороход, вони з Поляковим жили разом із весни 2021 року, повідомив заступник глави МВС.

“На прямі запитання про наявність тих чи інших підозр щодо можливої насильницької смерті депутата вона відповіла досить категорично: “Ні”, – сказав Євген Єнін.

Нещодавно з’явилася інформація, що останні години життя Антон Поляков провів саме з помічником Анни Скороход Русланом Джамбулатовим.

Депутат випивав і мав приблизно 1 проміле у крові. Чоловіки роз’їжджали містом приблизно півтори години, а згодом помічник Скороход спровадив Полякова на таксі.

У той же час, факт другого таксі в обставинах справи нардепа Антона Полякова є підозрілим – про це заявив у програмі токшоу “Сьогодні” голова громадської ради при МВС Володимир Мартиненко.

“У мене особисто виникає одне питання у всій цій конструкції. Моделюємо ситуацію. Я сиджу з кимось в ресторані, випиваю. Після цього викликаємо таксі, катаємося дві години по місту Києву. Уявляєте, скільки за дві години по нічному Києву можна накрутити? далі десь в процесі приєднується до цього вояжу таксист ззаду.

Там поруч будинок, їхати залишалося трохи. Для чого пересаджувати людину, якщо ми катаємося вже дві години, щоб за 5-7 хвилин довезти його додому? І це таксі якийсь час катається. Ось це викликає питання”, — сказав він.

За словами Мартиненка, за це незабаром можуть вхопитися політики або блогери.

“Можливо, на цьому можна будувати багато конспірологічних теорій, і я не знаю, чому до цього ще не додумалися деякі депутати, представники активної громадськості, які розслідують і навіть виносять судові вироки. Думаю, ми ще й до цього дійдемо”, — сказав він.

Також про останні години життя померлого народного депутата України Антона Полякова розповів представник групи” Партія “За майбутнє” Сергій Рудик.

Так, за його словами, Антон Поляков ніколи не скаржився на своє здоров’я, завжди виглядав підтягнутим і енергійним.

“Ніколи не давав навіть маленького приводу, щоби не те. що про метадон подумати, а навіть про алкоголь. Навіть на наших якихось заходах він ніколи не вживав алкоголь”, – сказав Рудик.

Депутат зазначив, що напередодні своєї смерті Поляков ініціював позачергове засідання Верховної Ради. Депутат збирався винести на розгляд своїх коллег два законопроекти, над якими працював особисто і зібрав для цього 150 підписів. Але комітет проігнорував старання Антона Полякова, і на порядок денний винесли два інших законопроекти.

“На моїх очах він дізнався про те, що комітет навіть їх не розглянув. На обговорення винесли всього два законопроекти, а його законопроектів там не було. Я бачив засмучене обличчя людини, але він після цього давав коментарі журналістам, спілкувався з нами”, – додав депутат.

Раніше поліція розкрила нові подробиці про смерть Полякова. Зокрема, спікер МВС Артем Шевченко повідомив, що змінив свої свідчення таксист, в машині якого помер Поляков.

“Він сказав, що випадково підібрав пасажира, а насправді не випадково, він деякий час їхав за машиною з потерпілим, яка деякий час їздила містом з іншим свідком. Не всі дають свідчення, я зараз не можу розкривати деталей, але поки підозр немає. Якщо слідство вважатиме, що вже пора виходити на будь-які підозри, то поліція Києва повідомить про це дуже швидко. Нині встановлені всі особи, з якими Поляков у той вечір і ніч перебував, контактував, вечеряв, сідав в одну машину і пересідав в іншу. Факт, що таксист віз пасажира, якому стало погано, встановлений. Є ще третя особа, яка була з ним в компанії”, — сказав він.