Останнім часом, в РФ за дивних обставин все частіше помирають найближчі соратники Путіна. Останнім став син глави «Роснефти» Ігоря Сєчина. Але, не виключено, що це був лише початок і надалі нас чекає ще більше новин про смерті найближчих до Путіна людей.

Зокрема, сьогодні, перші шпальти світових медіа рясніють кадрами пожежі на Москві. Не виключено, що все спецоперація Путіна, і подібне може повторитись в Кремлі.

Таку думку висловив Володимир Горбач.

«ФСБ та її агентура розганяють інформацію про паспорти Таджикистану, знайдені у нібито причетних до цієї події людей, яких до ранку ловили у Брянському лісі. До речі, навіть якби паспорти Таджикистану там справді були, це ще не означало б що там були справжні таджики. Але поки що нам малюють версію про «Вілайят Хорасан» як організацію-виконавця. Залишаючи за дужками поки що «замовника». Можливо, затримані у Брянському лісі скоро про це заговорять. Прямо на камеру», — говорить він.

Експерт зазначає, що «Вілайят Хорасан» — це дуже зручне позиціювання для Кремля. Загроза від ісламу — це точка дотику з США і Західним світом. Це апеляція до довоєнного стану у відносинах РФ і Заходу, періоду спільної боротьби проти ісламської загрози.

«І ще це спроба перемикнути увагу Заходу з російських воєнних злочинів проти українців на «негодний об’єкт». Попередньо це вдалося.  Це зовнішньополітичний контекст, але є і внутрішньополітичний. На колегії ФСБ Путін прямим текстом закликав до боротьби з внутрішнім ворогом, «прєдатєлями». А придворний юродивий, який навіть грав роль президента в попередніх епізодах, продовжує думку: мовляв, формальна заборона смертної кари не повинна їх зупиняти, бо на війні усяке буває… Отже, і російська війна загалом, і конкретна заворушка зокрема служать одній цілі — внутрішній трансформації політичного режиму РФ», — підсумував Володимир Горбач.