Минулий тиждень на полі бою був важким, однак українські сили оборони мають успіхи і крок за кроком рухаються вперед.

Про це зазначив Президент Володимир Зеленський у Телеграмі.

«Минулий тиждень на фронті був важкий. Але ми маємо успіхи. Рухаємося вперед, рухаємося крок за кроком. Дякую всім, хто боронить Україну, усім, хто веде цю війну до української перемоги! Слава нашим героям!», – підкреслив Зеленський.

Україна вважатиме перемогою у війні над росією відновлення територіальної цілісності нашої держави станом на 1991 рік. Тобто війну не буде закінчено, поки Крим буде знаходитися під російською окупацією.

Про це повідомив президент України Володими Зеленський в інтерв’ю CNN.

Попри те, що зусилля України наразі зосереджені на відвоюванні території на півдні та сході, президент зауважив, що кінцевою метою держави є звільнення Криму.

“Ми не можемо уявити Україну без Криму. І поки Крим знаходиться під російською окупацією, це означає лише одне: війна ще не закінчилася”, – сказав він.

На запитання, чи є сценарій, за якого може бути мир без Криму, Зеленський сказав: “Тоді це не буде перемогою”.

Також Зеленський прокоментував розмову з главою ЦРУ.

“Моє спілкування з керівником ЦРУ завжди має бути за кадром. Ми обговорюємо важливі речі – що потрібно Україні і як Україна готова діяти”, – сказав він.

При цьому президент зазначив, що був “здивований”, коли про його зустріч із Бернсом повідомили в ЗМІ.

“У нас немає жодних секретів від ЦРУ, тому що у нас хороші стосунки, і наші спецслужби спілкуються між собою”, – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що має гарні стосунки з Бернсом та контактує з ним. Зокрема, Зеленський розповідає керівнику ЦРУ про всі важливі речі, пов’язані з полем бою.

Директор ЦРУ не один раз відвідував Україну під час повномасштабної війни з росією. Його візити зазвичай були таємними, проте інформація про них все ж потрапляла до ЗМІ.