Президент Володимир Зеленський вважає, що заступник глави Офісу президента Олег Татаров повинен довести в суді свою невинність. Про це глава держави заявив в інтерв’ю “Фокусу”, опублікованому в п’ятницю, 25 грудня.

“Я навіть не можу робити такі висновки! Кримінальна справа стосується 2017 року. Я не був тоді президентом, він не працював в Офісі. Тому фрази” за часів Зеленського знову корупція “- нечесні. Це завдає рани, це позначається на мені особисто. Мова йде не про рейтинг і не про імідж “, – сказав президент.

Президент розповів про свою розмову з керівником Офісу президента України Андрієм Єрмаком з приводу Татарова.

“Тільки з’явилися новини про Татарова, я викликав Єрмака і сказав:” Якщо історія хоча б одним словом пов’язана з його роботою тут, попроси людину піти “. Потім ми дізнаємося, що мова йде про 2017-го. Виявляється, всіх людей в цій справі відпустили. З цього тижня Татарова ми усунули від справ НАБУ, прокуратури. Всі ці повноваження передали Андрію Смирнову (заступник голови ОП – Ред.). Це конфлікт інтересів. Тому ми сказали, щоб Татаров йшов і доводив, що він ні в чому не винен “, – зазначив Зеленський.

Президент України додав, що будь-яка людина з його оточення, запідозрений у корупції, буде негайно звільнений.

“Хочу підкреслити: якщо ті, хто працює зі мною, будуть запідозрені в корупції, ці люди будуть звільнені. І я таких прикладів у себе в Офісі за півтора року поки не бачив. У армії нічого не крали, бронежилети з дірками не продавали, хабарі не отримували “, – підсумував Зеленський.