Дробот Ірина Григорівна народилася 31 травня 1965 року в місті Львові, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища. Перший секретар Залізничного районного у місті Львові комітету Комуністичної партії України, член Комуністичної партії України. Пані Ірина проживає в місті Львові, судимостей не має.
І найцікавіше суб’єкт висування – Комуністична партія України.
Це інформація, яку подала до розміщення на сайті ЦВК І. Дробот. Та чим вона насправді живе? Чи дотримується того, що задекларувала у своїй програмі?
Гортаючи цю «агітку» (на програмний документ це не тягне), дивуєшся – невже все так погано? Невже економічні та соціальні складові зараз найважливіші питання, а їхнє вирішення просто не може чекати?
Умовними тезисами передвиборчої програми пані Дробот стала опіка малозабезпечених сімей та державних працівників та службовців. І всі ці солодкі обіцянки під пікантним соусом… проте ляпнули його дуже невміло на завершенні другого аркушу, назвали цю суміш – «МИРВСІМ!». Давайте розглянемо кілька пунктів із цієї програми.
Фантазія №1
«надання громадянам безкоштовної медичної допомоги»
Ми звісно все розуміємо, але як можна зробити те, що вже зроблено ? Невже І. Дробот не цікавиться законами? Медицина за документами, звісно, у нас безкоштовна (Ми ж знаємо, яка вона «безкоштовна»), а наша соціально орієнтована кандидатка збирається зробити її БЕЗКОШТОВНОЮ! Чи не краще було б побороти корупцію у закладах медицини та все-таки хоч трішки зусиль прикласти задля збільшення окладу працівників цієї сфери?
Фантазія №2
«введення пені за кожний день прострочення виплати заробітної плати»
Обізнаність комуністів у законодавстві…
У випадку затримки виплати заробітної плати працівник має право відповідно до ст. 34 Закону «Про оплату праці» звертатись до роботодавця з метою компенсування втрати частини заробітної плати в зв'язку із порушенням строків її виплати відповідно до індексу зростання цін на споживчі товари й тарифів на послуги. Згідно із Законом «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати» підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності та господарювання провадиться компенсація втрати частини заробітної плати своїм працівникам у будь-якому разі затримки виплати нарахованої заробітної плати на один і більше календарних місяців, незалежно від того чи була в цьому вина роботодавця. У разі, якщо власник або уповноважений ним орган, чи особа відмовиться виплачувати компенсацію, працівник має право звернутися з позовом до суду про стягнення цієї компенсації.
Фантазія №3 (без коментарів)
повернення трудових заощаджень
Як бачимо, КПУ анітрохи не перебирає кадрами. Навіть не цікавиться чи вміють вони писати і знають законодавство. Хоча, це ж КПУ…
повернення трудових заощаджень
Автор: Марвін