У структурі власності «Радіо 24», яка входить в медіахолдинг «Люкс» (телеканал «24», радіостанції «Люкс ФМ» і «Радіо 24», львівський портал Zaxid.net та ін.) Мера Львова і лідера «Самопомочi» Андрія Садового , відбулися зміни по київській ліцензії – компанії ТОВ «Радіо« Континент ».

Раніше власником компанії значилася юрист медіхолдінга Наталія Марчук, а сьогодні – компанія ТОВ «Захід.нет», яка перебуває у власності гендиректора холдингу Романа Андрейко (20%) і ПрАТ «ТРК« Люкс »(80%). Бенефіціарами вказані дружина львівського мера Катерина Кіт-Садова (61,4%) і Роман Андрейко (31,6%) з дружиною Оксаною (8%). Відповідні зміни до ліцензій компанії вчора погодив Нацрада з питань телебачення і радіомовлення. Іншими частотами «Радіо 24» (ТОВ «ТРК« Праймедіа »і ПП« Агенство Відеорішень ») як і раніше володіють виключно Роман Андрейко і його дружина (порівну).

Другим рішенням Нацрада продовжила ще на 7 років аналогову ліцензію компанії ПП «Вісма-радіо-ТБ», на яку записано мовлення «Люкс ФМ» в Кременчуці Полтавської області. Термін дії ліцензії закінчувався 7 листопада.

Нагадаю, «Радіо« Континент »входило в« Бізнес Радіо Груп »Анатолія Євтухова. З літа 2014 року цю частоту орендувало «Радіо 24», а влітку 2015 го вона була викуплена медіа-групою Садового. «Радіо 24» належать частоти на Заході і Центрі країни. У 2012-му і 2013-му радіостанція за договором оренди вела мовлення в Києві і Дніпрі на частотах радіо «Апельсин» «радіогрупи УМХ», але в березні 2014 го на них запустилось «Радіо Вести».