Український репер Енді Картрайт, відомий за виступами на Versus-батлах, знайдений мертвим у своїй квартирі в Санкт-Петербурзі, де він проживав з дружиною.

Поліцейські виявили його тіло розчленованим і розкладеним по пакетам.

За версією, яку розповіли адвокати жінки, у Картрайта трапилося передозування, але замість того, щоб відразу викликати швидку, дружина вирішила заховати тіло – не хотіла «такої безславної долі» для свого коханого.

Правда, в процесі вона все ж передумала і подзвонила в колегію адвокатів. Зараз 36-річна жінка затримана.

Слідчі завели кримінальну справу про вбивство після виявлення в квартирі в центрі Санкт-Петербурга частин тіла Олександра Юшко (Енді Картрайта), повідомляється на сайті Головного слідчого управління СК Росії по місту.

Як повідомили в СК, частини тіла чоловіка знайшли увечері 29 липня в квартирі одного з будинків по Невському проспекту.

«При звірянні голови з фотографією в паспорті встановлено візуальну схожість з чоловіком 1989 року народження», – йдеться в повідомленні.

Слідчі встановили жінку 1984 року народження, яка розчленувала тіло, повідомили в СК. «Після проведення судово-медичної експертизи на встановлення обставин і причини смерті чоловіка буде дана правова оцінка її дій», – вказали у відомстві.

Про виявлення в квартирі в центрі Санкт-Петербурга розчленованого тіла українського репера Олександр Юшко (Енді Картрайта), який брав участь в Versus Battle, стало відомо 30 липня.

За даними співрозмовника ТАСС, останки чоловіка виявили в холодильнику квартири в пакетах. Джерело «Інтерфаксу» вказує, що співмешканка репера 36-річна Марина Кохан розповіла своєму адвокату, що Картрайт чотири дні тому помер від передозування наркотиками, після чого вона розчленувала тіло і «шукала спосіб його приховати».