Президент США Джо Байден продовжує свій візит до Польщі. У президентському палаці у Варшаві відбулися переговори американської та польської делегацій, які очолювали президенти двох країн.

«Немає згоди демократичної спільноти, яку представляють США, на такі дії Росії. Присутність президента для нас є надзвичайно важливою з точки зору нашої безпеки», — заявив президент Польщі Анджей Дуда.

«Наші військові залишаться у Польщі. Нині ми будуємо нове стратегічне партнерство. У нас попереду багато труднощів, з якими нам доведеться зіткнутися разом, але я впевнений, що ми їх подолаємо,
Я хочу подякувати президенту Польщі за допомогу Україні. Це чудово, що ви зробили. Минулого року я спостерігав, як через кордон проходили діти та дружини, які залишили своїх чоловіків. Це приголомшливо.
Зобов’язання США та наших союзників щодо підтримки України збереглися. Я сказав президенту Володимиру Зеленському, що наша підтримка залишається непохитною», – сказав президент США.

Вже о 19:30 Джо Байден планує виступити з промовою у садах королівського палацу біля тераси Аркади Кубицького.
Як заявив президент Анджей Дуда, виступ американського президента матиме важливе історичне значення. Він додав, що принципове значення має те, що його озвучить із Варшави.
У середу, 22 лютого, Байден візьме участь у позачерговому саміті Бухарестської дев’ятки та зустрінеться з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.