Екс-холостяк Микита Добринін, за розвитком відносин якого стежила вся країна, справив фурор в соціальних мережах. Так, Добринін зізнався, що любить не тільки обраницю і переможницю найромантичнішого телешоу “Холостяк”, але і … чоловіка.

Микита Добринін любить радувати шанувальників новими фотографіями і демонструвати свої відносини з Дашею Квітковою, про що давно активно пліткують в мережі. На цей раз екс-холостяк вирішив піти далі і зізнався в почуттях чоловікові. Йдеться про Григорія Решетнікова, у якого був день народження. Микита Добринін вирішив привітати відомого телеведучого і опублікував на своїй сторінці в Іnstagram пост про те, що Решетник є дуже добрим другом і Добринін дуже вдячний проекту “Холостяк” не тільки за Дашу Квіткову, але і за відносини з Решетником.

Добринін привітав Решетника з днем ​​народження і побажав виконання мрій як Григорію, так і його сім’ї.

Користувачі мережі захоплено поставилися до такої публікації та побажали Решетнікову всього найкращого. Також багато хто вкотре повідомили Добриніна про те, що той виявився “справжнім” і хорошим хлопцем, у чому раніше сумнівалися багато. Також знайшлися і ті, хто по-доброму пожартував мовляв “Гриша став другом усім неодруженим”.

Нагадуємо, що в мережі активно поширюються чутки про те, що Даша Квіткова зраджує Добриніну, що не раз підтверджували знімки папараці, на яких дівчина мило спілкувалася з іншим чоловіком. Але всі чутки про зраду і труднощі у відносинах пара спростовує.