ddgf

фото: Скріншот з відео

Упродовж 5 днів у Львові знімали соціальний експеримент, результати якого показали, що дівчата однаково реагують як на хлопців, які мають дорогі автомобілі, так і на хлопців, які не мають автомобіля.

Автором цього експерементально-соціального відеоролику є Віталій Пересада, який вже не однарозову знімав соціальні експеременти у Львові.

Автори ролика змоделювали ситуацію, коли актор під’їжджає до дівчини на дорогому автомобілі, виходить і намагається познайомитися з нею. Інший актор спробував познайомитися з дівчиною йдучи по вулиці. Експеримент показав, що шанси отримати номер телефону у незнайомки в обох акторів є приблизно однаковими, пише Захід нет.За його словами, дорогі автомобілі для експерименту брали у знайомих, а знімали ролик упродовж 5 днів. Загалом у зйомках взяли участь 6 акторів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖУ Гарнізонному храмі Львова священики символічно омили ноги бійцям АТО

Віталій Пересада припускає, що на результат експерименту могло вплинути те, що хлопці не досить креативно підходили до знайомства з дівчатами, а також те, що зйомки відбувалися переважно в обідній час.‡агрузка...