Рекомендований платіж за грудень — саме ця графа шокувала багатьох — люди просто не зрозуміли, звідки взялася сума у новій колонці, передає Корупція.Інфо

Популярне:  Пані Супрун як прокоментуєте? Медсестра кинула спливати кров’ю дитину, порвавши вени

Як з’ясувалося, сплата рекомендованого платежу дозволить споживачам уникнути боргів за газ, а разом із ними — нарахування пені та штрафів.

    Постачальники газу в рахунках для споживачів увели нову графу — рекомендований платіж на наступний місяць (вартість прогнозованого споживання). При формуванні поточного балансу, в разі розрахунків за нормами (середньомісячними чи граничними обсягами) враховується базова норма (обсяг) для поточного періоду, у разі розрахунків за показаннями лічильника — враховується прогнозне споживання від дати останніх фактичних показань до останньої дати поточного місяця, — йдеться в офіційному повідомленні, яке вчора опублікували на сайті.

При розрахунку рекомендованого платежу по кожному споживачу враховують вартість прогнозного споживання газу в наступному місяці. Також кожен споживач може самостійно розрахувати прогнозне споживання газу за спеціальним алгоритмом.

Проте не всі це зрозуміли, реація мережі ж миттєва:

УВАГА В ДОПИСІ ПРИСУТНЯ НЕЦЕНЗУРНА ЛАЙКА 18+

Худоба з ЛЬВІВ ГАЗУ . Вас тварюк я буду ОСОБИСТО в АДУ смажити… виродків.

У бабусі паніка …

– Боюся, виключила опалення … сиджу в холоді …
– Як ?????? !!!!!!
– А я 600 грн винна газовикам!
– Що за бред.. а субсидія?
– Є … але повинна 600 … але на ЦЕЙ раз платити не буду … нічим …
– Ти раніше платила?
– Ну да … там же написано, що газ відключать …

А суть проста. Ці виродка  пишуть в квитанції, що вони, вижрали МОЇ гроші через субсидію бабусі і ВИННІІ їй багато грошей …

Але його «рекомендують» (найдрібнішим шрифтом) їй купити,22 куба газу… і тому … «рекомендований» (найдрібнішим шрифтом) платіж – 600 грн з бабусі …

ТВАРІ кінчені! мені складно бабусі по телефону пояснити що до чого … Але я вже дозрів до калаша В РУКИ! і вам в ГОЛОВУ….

Ви ж молоді ще … ви ж скоти ситі бля *** ді молоді … Вам грошей мало … МОЇХ! З бюджету висмокутвати… Ще 600 грн вам потрібно?

Так зайдіть до мене … я вам бл **** дь їх с*ка в дупу засуну і з гланд вийму і змушу облизати…