ф

Олександр Фацевич призначений заступником голови Національної поліції України.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр МВС Арсен Аваков, передає Корупція Інфо

"Олександр Фацевич призначений заступник голови Національної цполиции – головою патрульної поліції України", – написав Аваков.

Фацевич з 11 червня 2015 р. обіймав посаду голови патрульної поліції Києва.

Нагадаємо, 4 листопада 2015 р. Кабмін призначив головою Національної поліції України Хатию Деканоїдзе.

В Україні поліція почне працювати 7 листопада. При цьому законом про Нацполиции, який президент Порошенко підписав 4 серпня, передбачений перехідний період і переатестація для співробітників ОВС. Так, поліція до 31 грудня 2016 р. може використовувати службові посвідчення, бланки та емблему МВС.

Автоматично перейдуть в поліцію тільки раніше пройшли конкурс співробітники патрульної поліції Києва, Одеси, Львова, Харкова та Департаменту патрульної поліції МВС.

Переатестація почнеться з Києва та Київської області.

Фацевич Олександр Юрійович, 1987 року народження, колишній професійний військовий. Закінчив Одеський інститут сухопутних військ, більше дев'яти років служив в ЗСУ в десанті. Викладав у Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Навчав бійців Самооборони Волині. Олександр очолював роту патрульної служби спеціального призначення "Світязь" УМВС України у Волинській області, створеної в червні 2014 року, яка побувала в боях під Иловайском. Також під командуванням Фацевича "Світязь" три дні тримав оборону під Дебальцеве. Капітану Фацевичу було присвоєно спеціальне звання майор, а також Указом президента України нагороджений Орденом "За мужність" III ступеня.