rj[

Україна має заплатити коханці позбавленно звання президента України Віктора Януковича 17,92 млн гривень за ремонт санаторію

1 жовтня Вищий господарський суд України залишив в силі відповідну постанову Київського апеляційного господарського суду, пише Корупція Інфо з посиланням на Наші гроші.

У вересні 2010 року ЗАТ "Дитячий оздоровчий комплекс санаторного типу "Славутич" та Державна акціонерна холдингова компанія "Артем" уклали договір, за яким приватне підприємство отримало в оренду на 35 місяців дитячий санаторій санаторії площею 2142 кв м.

За договором, щомісячна орендна плата складала 2 265 грн. Окремо фірма пообіцяла сплачувати комунальні послуги.

В липні 2013 року договір оренди санаторію "Славутич" був подовжений до червня 2014 року. На цей момент санаторій передали на баланс іншому держпідприємству – "УкрНТІ "Промтехнологія".

Ще раніше також змінився правонаступник орендаря – на початку 2011 року ним стало ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Славутич".

Власником цієї фірми є благодійний фонд "Дорога майбутнього", заснований коханкою екс-президента Віктора Януковича Любов'ю Полєжай.

Повідомляється, що у 2014 році ДП "УкрНТІ "Промтехнологія" звернулося до Госпсуду Києва з позовом про порушення "ДОЗСТ "Славутич" договору. А саме, фірма не платила за оренду з грудня 2013 року по березень 2014 року, коли відбувалася Революція гідності. Виникла заборгованість в 7,76 тис грн.

Фірма цей борг визнала, але подала зустрічний позов до держпідприємства, вимагаючи відшкодувати їй за капітальний ремонт санаторію 17,92 млн грн.