У селі Кам'янка біля міста Дніпро горить завод пластмасових виробів.

Cкладність гасіння полягає у великому горючому навантаженні в ангарах, посилаючись на повідомлення Держслужби з надзвичайних ситуацій, пише РБК-Україна.

Повідомлення про пожежу до ДСНС надійшло зранку.

"До Служби порятунку "101" о 8:35 надійшло повідомлення про те, що по вулиці Маяковського, 74 у селі Кам'янка Дніпровського району горить завод пластмасових виробів. На місце події прибули рятувальники, які встановили, що горить металевий ангар", – поінформували рятувальники.

Зараз на місці пожежі працюють 10 пожежно-рятувальних автомобілів.

"Складність гасіння полягає у великому горючому навантаженні в ангарах, а саме пластикова сировина, обладнання та готова пластикова продукція. Загиблих та постраждалих немає", – підкреслили у ДСНС.

Також нагадаємо, що раніше кадри пожежі поблизу Львова опублікував на своїй сторінці Facebook, депутат Жовківської районної ради, голова екологічної комісії Ігор Муравський.

"Кожної весни навколо Львова горять поля. Львів оточений пожежами і хмарами диму. Селяни палять траву, і у вогні гине все живе. Ніхто не годен з тим дати раду, ні поліція, ні навіть священики. Суха трава мусит горіти!", – йдеться в описі під відео.