Український телеканал "Інтер" у черговий раз оскандалився показом ввечері 24 серпня, на День Незалежності України, концерту з радянськими піснями.

Користувачів розлютило це шоу. Вони назвали його "совковим". У соцмережах з'явилося безліч гнівних коментарів.

При цьому українців найбільше розчарували деякі учасники концерту "Україна від А до Я". Зокрема, мова йде про ведучого Андрія Доманського, артистку-подругуекс-президента Віктора Януковича Таїсію Повалій і Віталія Козловського, який недавно потрапив у скандал через виступ у Росії.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному


"Ну і хто там від чого Доманського відсторонив? Веде собі на "Інтері" святковий концерт, як ні в чому не бувало, ніби це і не він українців фашистами називав", – обурюються у мережі.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше ведучі "Інтера" Андрій Доманський і Анастасія Даугуле потрапили у гучний скандал через репетицію концерту. Зокрема, на ній із вуст першого прозвучали слова: "Ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їх портрети безкарно проносили під час факельної ходи на нашій столиці, де кожен метр просякнутий кров'ю наших співвітчизників".