Українські сили використовуватимуть надані США реактивні системи залпового вогню. Українські військові за допомогою західного озброєння планують погрожувати російським шляхам постачання. Вогняний сюрприз для окупантів готуватиметься на Харківщині.

Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

Зокрема, українські сили будуть використовувати надані США реактивні системи залпового вогню HIMARS, щоб бити шляхом постачання російських окупантів, що йдуть через Вовчанськ, Куп’янськ та Ізюм. Куп’янськ розташований приблизно за 50 км від лінії фронту та є важливим логістичним центром для окупантів, що діють на Харківському напрямку.

Активність росіян на півночі Харкова досі не дозволяла українським військовим вести вогонь щодо них на напрямі Вовчанська із закритих позицій. Вовчанськ розташований приблизно за 15-20 км від лінії фронту.

Російські шляхи постачання до Ізюму є найбільш уразливими, вони знаходяться приблизно за 15 км від найближчої лінії фронту.

Додамо, що перші перемоги України у війні проти Росії можна буде побачити найближчим часом. Це відбудеться у серпні цього року. З такою заявою в інтерв’ю “РБК-Україна” виступив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, закликавши виявити терпіння.

У серпні ви побачите, весь світ у принципі побачить перші перемоги України. Перший перелом, – наголосив Буданов.

У той же час він не розкривав подробиць.