Стали відомі нові подробиці трагедії з 14-річною школяркою, яка повісилася в сараї

Жителі села Надрічне (Тернопільська область) разом з правоохоронцями вважають, що Віта могла стати жертвою популярною в мережі книги “50 днів до мого самогубства”, оскільки це не перший випадок, коли у смерті підлітка підозрюють цю книгу.

Як відомо, 14-річна Віта повісилася в сараї у дворі свого будинку, а тіло виявила її 85-річна бабуся. Жінка дістала дитину з петлі, але було вже пізно.

“Це страшна і сумна історія. Ніяких причин покінчити життя самогубством у Віти не було. Ми досі в шоці. Все це пов’язано з соціальними мережами, з однією з так званих груп смерті. У поліції нам сказали, що це перший подібний випадок в області”, – зізнався в коментарі журналістам голова Надрічнянської сільради Володимир Баран

Силовики офіційно не коментують цю справу, але джерела кажуть, вона не полягала в групах смерті типу “синього кита”, але дійсно захоплювалася романом “50 днів до мого самогубства”.

Віта жила з бабусею в селі. Тато служив в АТО-ООС, але зовсім недавно батьки розлучилися і зараз обидва їздять на заробітки в сусідню Польщу. Місцеві жителі відгукуються про них як про хороших, працьовитих людей.

Дівчинку з раннього дитинства привчали до любові до церкви. На ранніх сторінках в соцмережах Віта публікувала фото зі свого причастя, де зображена в красивому білому платті як наречена. В школі часто виступала на різних концертах і нічого не віщувало біди

Незадовго до смерті у Віти з’явилися сторінки в соцмережах, де на аватарці зображена дівчинка з блакитним волоссям. Саме так виглядає героїня культового роману серед підлітків “50 днів до мого самогубства”.

Варто відзначити, що це вже не перший випадок, коли в смерті підлітка підозрюють саме цю книгу. Схожий випадок стався кілька років тому на Волині, де дівчатка-подруги, 16 і 14 років, також повісилися з різницею всього в кілька тижнів. Обидві вони захоплювалися цим романом, проводили час в соцмережах, де його Підлітки активно обговорюють.

У забороненій в Україні соцмережі Вконтакте дуже багато груп “50 ДДМС”. Там підлітки публікують цитати з цієї книги і намагаються написати продовження роману. Причому часто в цитатах йдеться про самогубство.