Сьогодні в центрі Києва біля Офісу президента Володимира Зеленського зібрався мітинг підприємців, які приїхали в столицю з різних частин країни. Главі держави висунули вимогу ветувати закони номер 1053-1 і 1073.

При цьому мітинг закінчився скандальним інцидентом: до підприємців вийшов депутат від партії “Слуга народу” Микола Тищенко, проте його учасники мітингу слухати не стали і прогнали.

Інцидент потрапив на камеру присутніх на Банковій журналістів. Учасники протестного заходу заявляють, що зазначені закони значно ускладнюють роботу українського бізнесу. Мітингувальники заявили, що весь бізнес зобов’яжуть закупити касові апарати і платити податки за чеками згідно прибутку.

Такі закони підприємці вважають убивчими для їхнього справи і вимагають Зеленського накласти на них вето. Вони скандували:

“Зеленський, виходь на каву” і “Вето”. У відповідь на вимоги до натовпу вийшов депутат Микола Тищенко, слухати якого люди відмовилися і з криками “ганьба” вигнали його.

Раніше глава держави схвалив закон, який дозволяє зменшити тиск на українських підприємців і дозволяє більш гуманно відповідати з боку закону на спробу ухилитися від сплати податків.

Раніше Чечоткін висунув ультиматум українській владі про те, що закриє свій бізнес в разі, якщо президент Володимир Зеленський схвалить закон про обов’язкове використання касових апаратів.