Алієву необхідно невідкладно з'явитися для проведення процесуальних дій в якості підозрюваного у Генпрокуратуру, передає Корупція.Інфо

Слідчі Генеральної прокуратури України в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення злочинів т.зв.

"ТІТУШКИ" під час подій на Майдані в Києві взимку 2014 року винесли повідомлення про підозру в організації переслідування журналістів громадянину України, горлівчанину Джалалу Алієву.

Як повідомляє в четвер пресс-служба Генпрокуратури України, в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні від 2 жовтня 2014 р фактом протидії акціям протестів в Києві "ТІТУШКИ", 9 серпня 2016р Дж.Аліеву винесено повідомлення про підозру "у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.27 ч.2 ст.171 КК України, а саме організації переслідування журналістів за виконання ними своїх професійних обов'язків, здійснене за попередньою змовою групою осіб ".

"У зв'язку з цим Алієву необхідно невідкладно з'явитися для проведення процесуальних дій в якості підозрюваного в Департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України", – йдеться в інформації.

Громадянин України Джамал Джамалович Алієв, 1969 року народження є уродженцем Дагестану. З нами в м.Горлівка (Донецька обл.). У 1998 р, 2001 г., 2007 був судимий за скоєння низки злочинів.

18 листопада 2016 року начальник управління спецрозслідування ГСУ Генпрокуратури Сергій Горбатюк повідомив, що слідчі зібрали докази для повідомлення про підозру якомусь Алієву за вчинення вбивства журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія під час подій на Майдані взимку 2014 року.

"Нами встановлено безпосередньо особистість, зібрані докази для оголошення про підозру особі, яка вчинила вбивство Веремія – це якийсь Алієв, який на даний час переховується від слідства", – сказав він.

Як повідомлялося 19 лютого 2014 вночі в Києві був убитий журналіст газети "Вести" В'ячеслав Веремій – він помер у лікарні швидкої допомоги від вогнепального поранення в живіт.

За офіційною версією слідства, у вбивстві Веремія підозрюється Алієв на прізвисько "Діма Дагестанець". Саме ця людина, як встановили в МВС, стріляв в журналіста. З 9 квітня 2014 року Алієв перебував в розшуку.