Під Офісом президента 1 квітня відбувається протестна акція. В День сміху представники Нацкорпусу вирішили нагадати владі, що “п’ята колона – це не жарти”.

Біля будівлі Офісу президента відбувається акція-перформанс від Національного корпусу. Учасники мітингу зазначають – прагнуть нагадати президенту Зеленському, що діяльність колаборантів в Україні – це не смішно.

Протестувальники нагадують, що РНБО ввела 19 лютого санкції проти лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко, а також пов’язаних із проросійським політиком компаній.

Також, СБУ провело обшуки в офісах організації “Український вибір”, яку очолює Медведчук, що стосувалися антиукраїнської діяльності структури. За словами представників Нацкорпусу, вони вітають такі дії, втім вважають їх півмірами, які не є ефективним механізмом протидії “п’ятій колоні”. Активісти наголошують – покарання має понести і Медведчук, який є кумом Путіна, і Кива, що є координатором бойових загонів ОПЗЖ, і Шарій, який є проросійським пропагандистом.

Раніше, тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”заявила, що США підтримують санкції проти Медведчука, ексвласників ПриватБанку та інвестора «Мотор Січі».

“Ми маємо визнати чимало позитивних кроків, які Україна зробила проти впливу олігархів і агентів згубного зовнішнього впливу в Україні. Ми підтримали кроки із запровадження санкцій проти Віктора Медведчука, Тараса Козака. Вони роками використовували свої медійні активи для підриву суверенітету та територіальної цілісності України. Обнадійливими для нас були обмежувальні заходи щодо китайської компанії, яка намагається неналежним чином отримати контроль над стратегічно важливою технологією АТ “Мотор Січ””, – сказала Квін.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.