Блогери в мережі сміються через безглузді фото львівської богеми, які влаштували вечір у стилістиці творів знаменитого французького письменника Фредеріка Бегбедера, який відвідав нещодавно Львів в рамках Форуму видавців. Відповідні фото з'явилися на сторінці українського паблік про несмак "Рагу.лі" в соцмережі Facebook, передає Корупція Інфо.

"Скажіть, над Львовом почали розбризкувати заборонені препарати? Або звідки взявся цей бомонд? Ось вам "Гламурна фотосесія львівських тусовщиків в образі" буржуазної богеми ", присвячена приїзду Фредеріка Бегбедера".

Причому я розумію, що ці фоточки заявлені як стьоб і кітч, але зазвичай людей, які знаються на кітч, не хочеться обійняти від жалю і поплакати разом з ними ", – зазначив автор публікації. 

54223350808ed684eee2fe81b1f2151e 9546e82fae15c43ca631daf12dad558d

Відзначимо, що на знімках люди намагалися створити, мабуть, якийсь свій стиль одягу, проте вийшло це у них досить погано. До цієї фотографії він придумав не менш вражаючий опис:

10e4eea1cbbc8a48773ba54c513c78b2

"А ще кажуть, що Львів вивозить своє сміття в інші міста. Та ні, як видно ", – свідчить підпис до наступного фото. У той же час блогери по-різному відреагували на ці знімки: "А мені подобається. Це такий живий стиль, у багатьох західних фотографів багато подібної теми. Вам тільки зафотожопленні боки подавай, з відретушуваним фейсом "," Прожигатели жизни, "бюджетний варіант". А взагалі як завжди, бідненько але чистенько "," А мені подобається! Креативні і веселі "," А Бегбедер знає, що в його честь відбувається, він вже поржав? ".