Вручення звання генерал-майора легендарному спецпризначенецю Ігорю Гордійчуку стало одним із найпотужніших моментів параду до Дня Незалежності.

Гордійчук пройшов шлях від командира механізованого взводу до заступника командира танкового полку. Перевівся на посаду заступника командира бригади спеціального призначення, яку згодом очолив. У 2010 році проходив службу у складі міжнародного контингенту в Республіці Афганістан. Після повернення став першим заступником начальника Академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного. У квітні 2014 року отримав призначення у Головний командний центр Міністерства оборони України. Служив на посаді начальника центру оперативного керівництва — заступника начальника Головного командного центру ЗСУ.

Війна на Донбасі

Полковник Гордійчук брав безпосередню участь у багатьох операціях під час АТО, очолював загін спецпризначення, що виконував завдання глибинної розвідки в тилу противника, командував операцією із взяття під контроль стратегічної висоти Савур-могила у 2014 році.

Протягом 12 діб у серпні розвідники Гордійчука утримували контроль над Савур-могилою, відбиваючи нічні штурми бойовиків. Полковник був неодноразово контужений, але позицій не покинув. Гордійчук останнім залишив висоту та рейдовими діями по тилах противника вивів особовий склад з-під вогню. У ході стримування атак терористів отримав тяжке поранення голови – великий осколок влучив йому у потилицю, не захищену каскою. Полковник намагався керувати боєм, зривав пов'язку, однак від втрати крові обезсилів.

30 серпня без свідомості був доставлений до лікарні Дніпропетровська. Переніс кілька операцій та тривалу реабілітацію.

Нескорений

8 листопада 2014 року Президент України у військовому шпиталі вручив полковнику Гордійчуку державні нагороди — орден "Золота Зірка" звання Герой України та ордени Богдана Хмельницького II та III ступенів.

У 2015 році міністр оборони України Степан Полторак призначив його начальником Київського військового ліцею Богуна, у квітні 2016 року Гордійчук приступив до керівництва.