У російському місті Кострома сталася масштабна пожежа у ніч проти 5 листопада. Вогонь спалахнув в одному з кафе і поширився на готельний комплекс. 

Як пишуть російські ЗМІ, повідомлення про загоряння кафе “Полігон” надійшло о 2:37. Кафе, де спалахнула пожежа, розташований на вулиці Нікітській. Вогонь поширився на 3,5 тисячі квадратних метрів. З будівлі евакуювали 250 людей. Ще 15 осіб вивели з будинку поряд з кафе. Пожежу вдалося локалізувати лише за 2 години – о 4:23. Гасіння пожежі ускладнювалося тим, що була загроза обвалення покрівлі. Ранг пожежі підвищили до третьої.

З вогнем намагалися впоратися 50 людей на 20 спецмашинах. За даними регіонального МНС, внаслідок пожежі постраждали 4 особи, ще щонайменше 8 людей загинули. Що саме стало причиною пожежі, наразі невідомо. Місцеві телеграм-канали пишуть, що один з відвідувачів запустив піротехніку у костромському кафе після конфлікту. Внаслідок масової бійки постраждали двоє людей. Після цього один з учасників запустив ракетницю в опонента і втік. Зараз його розшукують. 

Нагадаємо, напередодні мешканців Брянська перелякала потужна пожежа, яка спалахнула на околиці міста. Пожежа охопила якусь звичайну будівлю. Але вогонь був настільки сильним, що його могли побачити з інших кінців міста.