Представник Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП), який відмовився відспівувати дворічного хлопчика в Запоріжжі, вчинив гірше, ніж російська пропаганда, яка повідомила про нібито "розп'ятого" в Слов'янську хлопчика, передає Корупція.Інфо.

"Помри, Денисе, краще не скажеш. Це приголомшлива річ, тому що російське телебачення розповіло про хлопчика, якого "укри" розіп'яли на дошці оголошень в Слов'янську. Це була брехня, це була феєрична пропаганда. Ось гірше нічого не можна було вигадати. Але Московська церква відмовилася відспівувати дворічного хлопчика, на якого впав самогубець, який його вбив, тому що він був хрещений не в тій церкві. Це ось абсолютно як з дошкою в Слов'янську, тільки це правда", – сказала вона.


Латиніна також розповіла про "ряд дивних організацій" на базі УПЦ МП в Україні.

"Те, що сталося, насправді … просто цей випадок мене так зацікавив, що я, власне, весь цей тиждень з'ясовувала, що сталося. І з'ясувала, що сталося рівно те, що і повинно було статися, бо, як мені пояснили люди в Україні воцерковлені, що вони навіть не здивувалися, бо "у нас точно така ж проблема, тому що коли ти приходиш в церкви Московського патріархату і записочку за здравіє подаєш, то тобі кажуть: А ваш синочок, ваша дитинка в якому місці були хрещені: в Московському або в Київському? Якщо в Київському, кажуть: Ідіть геть! ", – додала журналіст.


Популярне:"Запропонував пощедрувати": На Харківщині педофіл заманив і зґвалтував дитину


"Тобто, з одного боку, Московський патріархат, він єдиний має монополію на зразкову вчення Господа нашого Ісуса Христа, який велить любити своїх ворогів, і Московський патріархат не втомлюється це підкреслювати … Мені навіть прислали приголомшливу картинку. Вона висить у Почаївській лаврі Тернопільській області прямо на дверях лаври. Називається: "Дерево християнської церкви". І там є її такі посічені єретичні гілки: лютерани, католики, адвентисти всякі сьомого дня, і, зрозуміло, відданий анафемі Київський патріархат. Ось всім їм срамоїмцам, які укинуться в пекло, в доступі до церкви миру, добра, прощення і любові, звичайно, відмовлено", – підсумувала Латиніна.

Як повідомлялось, відмова священика відспівувати дитини в Запоріжжі викликав справжню хвилю обурення в Україні. Скандал навколо Московського патріархату буквально переріс в народний гнів.