Ватажок терористичної організації "ДНР" Олександр Захарченко планує глушити частоту мовлення "Українського радіо" на підконтрольній бойовикам території Донецької області.

Про це пише Корупція.Інфо

"Так я знаю про цю проблему. У Часів Яру знаходиться ця станція, яка буде вести мовлення на нашу територію. На сьогоднішній день, якщо ви дозволите приймач, ми можемо зловити будь-яку, в тому числі і українською мовою. За великим рахунком ми вже 2 роки живемо з мовленням українського радіо ", – сказав Захарченко на прес-конференції.

При цьому, як додав глава "ДНР", він подав наказ підготувати рішення, яке дозволить глушити частоту "Українського радіо".

"Особливої проблеми в цьому не бачу. Але все одно дав наказ, щоб підготували рішення технічне, яке дозволяє саме це радіо на цій частоті глушити", – сказав Захарченко.

Як повідомлялося, Національна рада видала дозвіл на мовлення на території проведення АТО Національній телекомпанії України, яка буде поширювати передачі першої програми "Українського радіо". За приблизними розрахунками, технічно запустити мовлення можна буде через три місяці.