Петро Порошенко говорив, що вирішив купити канал “Прямий”, оскільки дістав інформацію про підготовлюване рішення Ради національної безпеки і оборони України про введення санкцій проти його колишнього власника – екснардепа Володимира Макеєнка.

Прессекретарка Володимира Зеленського, Юлія Мендель в свою чергу заявила, що свободі слова в Україні ніщо не загрожує.

Вона зазначила , що для впровадження таких санкцій проти Тараса Козака та його каналів ZIK, 112 і NewsOne «була доказова база РНБО та СБУ». Також Мендель висловила надію, що п’ятий президент України Петро Порошенко не проводив «подібну діяльність».

“Закриття вказаних каналів не мало ознак політичної боротьби, рішення було ухвалене винятково на захист державних інтересів. Сподіваємося, що публічні острахи Петра Порошенка щодо закриття каналів, які підпорядковуються йому, не є ознакою наявності подібної діяльності з його боку. Свободі слова в Україні нічого не загрожує, які б критичні матеріали чи ненадійні факти – якщо йдеться про телеканали, підпорядковані колишньому президенту, – вони не поширювали”, – додала Мендель.

Про купівлю каналу та очевидну співпрацю Порошенка з Медведчуком вже встиг заявити і екс- нардеп Сергій Лещенко. У своєму телеграм каналі він написав:

” Дизельна труба Медведчуків ПрикарпатЗахідТранс вийшла на пік своєї потужності під завісу правління президента Порошенко. Кум Путіна глибоко посадив Україну на дизельну голку, контролюючи 40 відсотків ринку.

Як кажуть, ціною невтручання Порошенка в це питання, були регулярні візити його довіреної особи Ігоря Кононенка до оператора труби і на енергетичну митницю з метою звірки обсягів прокачування. І повертався він не з порожніми руками. Саме звідти, мабуть, і живився телеканал “Прямий”. Після поразки Порошенка на виборах частка трубних поставок дизеля Медведчуками стала стрімко падати. Розуміючи, що є взаємозв’язок між телекомпанією та трубою Медведчука, Порошенко з переляку напередодні засізадання РНБО переоформив канал на себе.” – відмітив Лещенко посилаючись на телеграм канал Геруса

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.