Державне бюро розслідувань (ДБР) вручило екснардепці Тетяні Чорновол підозру в нібито вбивстві на Майдані.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook. Чорновол також оприлюднила копії вручених їй документів.

“Дякую всім, що підтримують мене сьогодні, й всім з ким я була на Майдані у 2013-2014-му. Ось, щойно вручене обвинувачення за участь у Революції Гідності”, – написала вона.

Про те, що їй мають вручити вказане обвинувачення, активістка написала на своїй сторінці у Facebook 14 грудня. Вона наголосила на тому, що обвинувачення проти неї сфальсифікували. А те, що відбувається, назвала “розправою над нею й актом залякування інших учасників Революції Гідності через їхню активну державницьку позицію та страх влади перед новим Майданом”.

Вручення обвинувачення Чорновол означає, що слідство завершилося і справу щодо неї готуються передати в суд. Екснардепка підкреслила, що за статтею про умисне вбивство їй може загрожувати вища міра покарання.

Дякую Всім, що підтримують мене сьогодні і всім з ким я була на Майдані в 2013-2014-му.
Ось, щойно вручене обвинувачення за участь в Революції Гідності

Опубликовано Тетяной Чорновол Вторник, 15 декабря 2020 г.

У той же час, телеграм канал Klymenko Time відзначає наступне.

“Дід-мороз-червоний-ніс Олексійович вирішив публічно погрожувати слідчим і президенту Зеленському. Каже, за те, що Тані Чорновіл вручили обвинувальний акт за участь у вбивстві людини в офісі Партії регіонів у 2014 році (забігаючи наперед – так, вручили) – їм доведеться відповідати.

Каже, “Володимир Олександрович, це і ваш вирок!”.”

Нагадаємо, 10 квітня співробітники ДБР прийшли з обшуком до Тетяни Чорновол у справі про умисне вбивство чоловіка в результаті підпалу у 2014 році офісу Партії регіонів.

Після цього їй повідомили про підозру. Зокрема, Чорновол підозрюють в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині, скоєному за попередньою змовою групою осіб способом, небезпечним для життя багатьох осіб.

Пізніше Тетяна розповіла деталі про обшуки Державного бюро розслідувань в її будинку 10 квітня.

У кінці квітня суд змінив їй запобіжний захід із цілодобового на нічний домашній арешт.

Крім того, 24 травня Чорновол повідомила, що Державне бюро розслідувань займається ще однією справою проти неї – про її автомат.

За її словами, суть справи в тому, що автомат здобутий у бою її чоловіком при звільненні Маріуполя, а значить – нелегально.