Партія “Слуга народу” висунула спортсмена Василя Вірастюка кандидатом в народні депутати України на проміжних виборах в окрузі №87, які відбудуться в Івано-Франківській області.

Відповідне рішення “слуги” прийняли на своєму з’їзді 11 лютого.

Про це повідомила нардеп Євгенія Кравчук на сторінці в Facebook.

“Василь – відомий спортсмен і актор, народився і виріс в Києві. Мабуть, кожному він відомий як найсильніша людина світу. А ще Василь Вірастюк очолює тренерський склад Invictus Games: Team Ukraine і займається реабілітацією ветеранів. І тепер хоче допомагати їм на державному рівні . Це справжній патріот, який багато допомагає українській армії, дуже відкрита і приємна людина, з великим бажанням і натхненням працювати для своєї країни! ” – висловила вона переконання.

“Зеленський був ініціатором, щоб на виборах запропонували людей у ​​всіх сенсах” сильних “, – прокоментував на з’їзді голова СН Олександр Корнієнко.

Після з’їзду партії новоспечений кандидат в народні депутати від “Слуги народу” Василь Верастюк відповів журналісту “Вістей” на питання, що він думає про Звіробій і її погрози президенту і чи підтримують її виборці на 87 окрузі в Івано-Франківській області де пройдуть довибори в ВРУ .

Вірастюк відповів коротко і заявив, що “не знаю, реакція це людей або опонентів, але всі білборди, які я бачив, були забруднені фарбою”.

Мабуть, дійсно краще резюме для Звіробій.

“Вірастюк сказав, що не тримав руку на пульсі щодо історії з погрозами Звіробій на адресу президента.

“Щодо популярності Звіробій на окрузі, я недавно був в гостях у мами після Нового року. І ту реакцію, яку я бачив … Не знаю, це реакція людей або опонентів, але все бігборди, які я бачив – були заляпані фарбою “, – повідомив Вірастюк.”, – пише “Політика страни”.