На Одещині у селі Іваново 44-річний дядько вбив ударами ножем у шию свою 13-річну племінницю. Спочатку він знаходився у лікарні під конвоєм, оскільки відразу після вбивства перерізав собі вени на руках. Зараз же його перевели у СІЗО.

Увечері 19 січня батьки Олі Келаш поїхали в Одесу, так як працювали у нічну зміну. Дівчина пішла в гості до своєї подружки. У будинку також був її дядько. Невідомо, що змусило чоловіка вдарити свою племінницю, а коли та побігла кликати на допомогу, він кинувся з ножем на її подругу.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Уже в лікарні нападник розповів поліції про невідомі голоси в голові, які підштовхнули його до вбивства. "У зв'язку з тим, що його пояснення не зовсім логічні, прийнято рішення про призначення судово-психіатричної експертизи на встановлення його об'єктивного психічного стану", – пояснив начальник Лиманського відділу поліції ГУНП в Одеській області Олег Кашперук.У школі до сих пір шоковані – однокласники і вчителі вражені. "Дитини немає, і це горе для нас. Це наше дитя, якого ми всі любили. Активна, вона дуже дружелюбна, це сонечко нашого класу. Ну, які можуть бути емоції – це біда", – сказала класний керівник Сніжана Гавриленко.

Селяни кажуть, що підозрюваний ніколи не був агресивним, два місяці тому він лікувався від туберкульозу і приймав якісь ліки. Припускають, що невідомі таблетки разом із алкоголем могли спровокувати агресивну поведінку.

"Швидше за все, він "білку" зловив. Він лікувався і, очевидно, ось пити кинув, і може, на цьому грунті, коли людина сильно пила, а потім раптом різко кинула – теж може бути таке", – впевнений сусід Володимир Лазарєв.‡агрузка...