Уряд Шмигаль це безініціативні виконавці, які копіюють чужі алгоритми роботи.

Так вважають творці телеграм-каналу “Легітимний”.

Через більш ніж два місяці епідемії коронавіруса, прем’єр-міністр вирішив скористатися напрацюваннями Офісу Президента, які ще хотіли втілити в життя в березні місяці.

Зараз Італія залучила волонтерів і відразу ж Шмигаль згадав про напрацювання Офісу Президента. Уряд Шмигаль планує залучити волонтерів, які будуть стежити за дотриманням громадянами протиепідемічних правил в місцях потенційного скупчення людей. Вони також будуть інформувати їх про правильне носінні маски, дотримання соціальної дистанції, правил відвідування магазинів і закладів.

В свою чергу, як пише телеграм канала Зе Зрада – В Раді почали скуповувати депутатів під голосування за програму Уряду, яка дасть імунітет Шмигалю на рік. Ціна питання від 50 до 100 тисяч доларів за позитивне голосування. З центрами впливу в ВР вирішують питання іншим шляхом, продають їм місця міністрів, заступників і начальників департаменту, а також людей в податкову і митницю. Ахметов намагається будь-якими способами утримати свого Прем’єр-міністра, а для цього необхідно терміново проголосувати програму Уряду і отримати імунітет на рік.

Цікаву думку, подав також телеграм канал “Тень на плеть”, який зазначає:

Рінат Ахметов ПОСТАВИВ ПЕРЕД Прем’єр-міністром Шмигалем завдання – за будь-яку ціну отримати річну НЕДОТОРКАННІСТЬ – це правда. Для цього потрібно проголосувати в ВР за Програму Кабміну.

Якби мова йшла тільки про повну легітимізацію Буславець, то цього і не потрібно! Вона рулить так, як треба Олігарху. Але втримати на рік СВОГО Прем’єра – ось завдання №1.

Тому повідомляємо, що в торгівлю за голосування за програмою уряду будуть запущені наступні посади:
1. Виділене нове Міністерство екології та навколишнього середовища.
2. Виділене з Мінекономрозвитку – Міністерство аграрної політики.
3. Виділене з Мінекономрозвитку – Міністерство промислової політики і держоборонзамовлення.
4. Виділене з Міністерства освіти – міністерство науки та інноваційного розвитку.

Таким чином Шмигаль спробує поміняти 4 посади членів уряду на голосування за Програму Кабміну.

Як вам такий бартер?

Варто зазначити, що Слуга народу, Ліза Богуцька, розпочала збір підписів – і відкрито заявляє, що буде переконувати колег голосувати за відставку Шмигаля та його провальну політику, адже тепер очевидно на кого він працює.