Глава Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі поділився, якими бачить відносини з главою Міністерства внутрішніх справ Арсеном Аваковим, враховуючи, що раніше між ними виник серйозний публічний конфлікт.

Про це він розповів в ефірі телеканалу Україна 24.

В першу чергу, екс-президент Грузії зазначив, що у відповідності до покладених на кожного з чиновників повноваженнями, вони з главою МВС не перетинаються в роботі.

Більш того, на думку Саакашвілі, необхідно створити окрему службу фінансових розслідувань, щоб зняти цю функцію з МВС, що допоможе в подальшому ліквідувати, як привів в приклад політик, лісові та горіхові мафії.

“Я не перетинаюся (з Аваковим – ред.) ніяк, думаю, що у всіх свої функції. Я вважаю, що фінансова контрольна функція з МВС повинна піти. Я не думаю, що Аваков проти цього заперечує … Ми повинні швидко створити маленьку службу фінансових розслідувань “, – зазначив Саакашвілі.

Також Саакашвілі уточнив, що у нього з Аваковим будуть “робочі відносини”.

Нагадаємо, Міхеїл Саакашвілі озвучив, хто і чому був проти його призначення. Головним чином, він зазначив, що його призначення куратором по реформам в Україні було ризикованим рішенням для президента Володимира Зеленського, так як серед “недоброзичливців” виявилися чиновники-корупціонери.

Також повідомлялося, що глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков створив секретний департамент в Нацполіціі. Так, в Україні з’явився Департамент захисту інтересів суспільства і держави, однак дані про зобов’язання, структуру, кількість співробітників і функції засекречені.

На думку голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, дане утворення може бути створено з метою заміни Департаменту захисту економіки, однак буде також “займатися тиском на бізнес”.