Спікер Ради Дмитро Разумков висловився про слова нардепа Галини Третьякової про “дітей низької якості”.

Про це він розповів на брифінгу в перерві засідання Ради.

За словами спікера, він не підтримує висловлювання Галини Третьякової, але депутат принесла свої вибачення, а питання про відставку Третьякової з поста глави комітету з питань соцполітики ВР поки ніхто не ініціював.

“Я точно їх (слова – прим.авт.) не підтримую. Галина Миколаївна багато правильних речей робить і зараз в комітеті, але ділити людей в українському суспільстві на тих чи інших, думаю, м’яко кажучи, не варто. Вже не раз вона озвучила свою позицію і принесла свої вибачення “, – сказав він.

Разумков додав, що втомився повторювати депутатам, щоб вони зважено підходили до кожного слова і до того, що вони пропонують і як кажуть. Спікер уточнив, що поки до нього не зверталися з питанням про відставку Третьякової з поста глави комітету з питань соцполітики.

“Станом на сьогодні до мене не зверталися в письмовому форматі ніхто з депутатських фракцій і груп. Такі ініціативи ні від Галини Миколаївни, ні від фракції” Слуга народу “не надходили”, – зазначив глава парламенту.

Він уточнив, що відкликати з посади главу комітету може або фракція, від якої вона висунута, або сам народний депутат, котрий обіймає цю посаду.