Глава Офісу президента Андрій Богдан не виключає, що замість нього цей держорган може очолити його перший заступник Сергій Шефір.  Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу "1 + 1".

"Я йому постійно пропоную, що ми можемо помінятися. Він завжди говорив – ні, але останній раз погодився. Так що, можливо, в зв'язку з реорганізацією це буде Офіс президента, а не Адміністрація президента. Можливо, ми поміняємося місцями. Можливо, я  буду першим помічником. Є такий план. А Сергій Шефір може стати главою Офісу президента ", – сказав Богдан.

На питання про те, чи не переживає він з приводу того, що його можуть змістити з посади в зв'язку з люстрацією, Богдан відповів, що його посада не підпадає під вказаний закон.  Однак він підкреслив, що якщо буде доведено зворотне, йому не складно буде звільнитися в будь-який момент.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський своїм указом №417 / 2019 від 20 червня створив Офіс президента, реорганізувавши Адміністрацію президента і скоротивши чисельність її співробітників.  Згідно з рішенням про реорганізацію, керівний склад Адміністрації президента був переведений на посади в Офіс президента.