Бойовики підрозділу “Ахмат” були перекинуті на Бахмутський напрямок. Проте наші військові швидко розібралися з ними, завдавши великих втрат. Про те, як ЗСУ розправляються з “кадирівцями”, розповів майор Збройних сил України, заступник командира 3-ї штурмової бригади Максим Жорін.

“Дійсно сюди перекинули навпроти нас підрозділи “Ахмата”, але вони не встигли навіть вийти на передній край на лінію зіткнення, як ми вже завдали по них ударів і вони зазнали втрат”, – розповів Жорін.

Військовий зазначив, що деякі частини цих підрозділів залишаються і надалі під Бахмутом, проте не безпосередньо на передній лінії, а на другій лінії або ж в населених пунктах, за першою лінією.

Але це не заважає ЗСУ наносити по них удари і знищувати ворога.

“Таким чином вони тут є, працюють вони тут неактивно, але при цьому гинуть”, – зазначив Жорін.

Військовий розповів, що” кадирівцям” тут дуже не подобається і вони просять у командування перевести їх на інший напрямок, де буде легше.

“Їм дуже подобається перебувати на території рф де вони займають позицію господаря… А тут доводиться воювати і вмирати і це їм вже не дуже подобається”, – підкреслив майор ЗСУ.

Також зазначимо, що у Чечні вже другий тиждень обговорюють масову загибель «кадировців» під Бахмутом, яку республіканська влада намагається приховати.

Бойовики Кадирова зазнали дуже великих втрат під Бахмутом, заступивши на позиції, котрі залишили ПВК «Вагнер».

Як пише «Кавказ реалії», колишній прес-секретар батальйону імені Шейха Мансура Іслам Бєлокієв зазначає, що під Бахмутом загинули та зникли безвісти близько 800 чеченських найманців Кадирова.

Влада республіки навіть збиралася провести зустріч із їхньою ріднею, звільняючи бойовиком заднім числом, щоб не платити компенсації.

Загалом, ворог в черговий раз показав своє істинне обличчя.