Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв вкотре зробив різку заяву. Експерти розцінили її як «за межами дипломатії».

Цього разу, він несподівано влаштував істерику, обіцяючи “знищити недолюдків та виродків”. Публікація з’явилася в його Telegram-каналі.

Поплічник агресора зауважив, що часто отримує запитання, чому його публікації такі різкі.

“Відповідаю – я їх ненавиджу. Вони недолюдки і виродки. Вони бажають смерті нам, Росії. І поки я живий, я робитиму все, щоб вони зникли”, – написав Медведєв.

Зазначимо, що такі випади «істерії» на межі програшу в РФ не вперше. Так у Кремлі назвали “імбецилами” європейських політиків через шостий пакет санкцій проти Росії.

За словами експрезидента Дмитра Медведєва, Росія не оголошуватиме дефолт. А країни Євросоюзу продовжать купувати російську нафту через сірі схеми.

Введення шостого пакета санкцій проти Росії призведе до світової революції в економіці, а від європейських санкцій насамперед постраждають жителі країн Євросоюзу.

Таку думку у своєму Telegram-каналі озвучив експрезидент РФ, заступник голови Ради безпеки Дмитро Медведєв.

Зокрема, соратник Володимира Путіна розкритикував шостий пакет санкцій проти Росії та назвав європейських політиків “імбецилами”.

Дмитро Медведєв також припустив, що країни ЄС продовжать купувати “чорне золото” у Москви за нелегальними схемами.

“Схоже, “кийком народної війни”, який добре огріє європейських чиновників, уже замахнулися. Спробували запакувати в пакет і ще одну свиню — заборону страхування танкерів із російською нафтою, щоб ускладнити постачання у треті країни. Європу зовсім не цікавить, як цей захід позначиться на наших партнерах. Цю проблему можна вирішити — питання страхування постачання може бути закрите шляхом держгарантій у межах міждержавних угод із третіми країнами”, — продовжив Медведєв і назвав Росію надійним партнером на ринку нафтопродуктів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у президента РФ Володимира Путіна трапляються раптові напади люті. Через це він перестав довіряти людям із найближчого оточення.

Про це у коментарі виданню Mirror розповів перебіжчик із ФСБ Борис Карпичков. Зміни у поведінці Володимира Путіна можуть бути пов’язані з важким невиліковним захворюванням, на тлі якого у президента РФ стрімко погіршується зір. Окрім того, російського президента постійно супроводжує бригада лікарів.