годинник1 (1)

Сьогодні нардеп Андрій Денисенко намагався довести голові Новомосковської РДА Павлу Селіхову, що той має написати заяву про відставку

Про це йдеться на сторінці народного депутата України Андрія Денисенка у Фейсбуці, передає ІА Корупція Інфо .

До кабінету Селіхова увійшли Денісенко і екс-заступник голови ДніпроОДА Геннадій Корбан, які стали зачитувати інформацію з сайту ЦВК про те, що Селіхов на минулих виборах очолював теріторіальну комісію від Партії регіонів. Апелюючи тим, що цей факт підпадає під дію закону про люстрацію, присутні вимагали від новопризначеного голови РДА добровільно піти у відставку.

____1811_615x462

Також нардеп помітив, що на руці у Селіхова – годинник з зображенням серпа і молоту і георгіївської стрічки на циферблаті. Селіхов поспіхом заховав годинник.

Денисенко зазначив, що буде подавати прохання на ім'я Президента України щодо перегляду кандидатури голови Новомосковської РДА.

Нагадаємо, що минулого тижня призначення Селіхова головою Новомосковської РДА викликало широкий резонанс на Дніпропетровщині. За його головуванням на 38 окрузі на минулих виборах у ВР були зафіксовані численні порушення. Вибори тоді виграв Вадим Нестеренко, якого називають людиною з команди Вілкулів. Наразі Нестеренко призначений радником голови ДніпроОДА.