Президент України Володимир Зеленський 9 березня візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Культура, медіа, туризм», який триватиме у Києві три дні.

Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

У межах заходу відбудеться обговорення культурної та інформаційної політики держави, питань захисту свободи слова та протидії пропаганді.

На сесіях форуму також порушуватимуться теми збереження та захисту українського культурного простору, майбутнього креативних індустрій в Україні, реалізації проектів «Велика реставрація» та «Туристичні магніти».

У дискусіях візьмуть участь представники Офісу Президента України, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, книговидавці, а також представники креативної, туристичної, кіно-, медіа- та модної індустрій.

Нагадаємо, упродовж трьох днів – з 9 по 11 березня – триватиме Всеукраїнський форум “Україна 30. Культура. Медіа. Туризм”.

“Pysanka, borscht, vyshyvanka — слова, за якими впізнають Україну в усьому світі. Але крім цього, українська культура має ще багато всього, чим вона могла б бути цікавою світові. Крім туристичних магнітів та стародавньої архітектури, це — сучасні кіно та мода, шоу-бізнес і театр, книжки й дизайн”, – йдеться на фейсбук-сторінці форуму.

“Метою форуму є масштабне обговорення культурної та інформаційних політик держави та її пріоритетів. У контексті створення, збереження та захисту українського культурного простору, питань національної безпеки, проєктів «Велика реконструкція» та «Туристичні магніти». У дискусіях братимуть участь представники виконавчої та законодавчої влади, ЗМІ, індустрій туризму, моди, кіно, креативних індустрій, експерти, громадські діячі, іноземні фахівці та лідери думок”, – писали організатори напередодні у Facebook.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.